|- Rough Laugh -|
Új rendezvények - Fórum
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Athlon, HaZZarD  
Új rendezvények
AthlonDátum: Kedd, 2012 Feb 07, 00:24:34 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 1
Hírnév: 425
Állapot: Csavarog
Itt az idő hogy bevessünk néhány új rendezvényt, amit még nem nagyon ismer mindenki.


Le is írom amikre gondoltam, aztán lehet még ötleteket mondani, a kifejezetten jó ötleteket még meg is jutalmazzuk!

Scramble event

Ez arról szól hogy van egy szó amiben összekevertük a betűket, és aki elsőnek kitalálja mi a helyes válasz, azt jutalmazzuk meg
(Példa: HRUGO HALGU azaz Rough Laugh)

Find event

Aki tud egy kicsit angolul, annak rögtön leesik miről is van szó. Szóval elbújik egy admin, eltünteni magát mindenhonnan, még a nevét is és meg kell keresni. A díjazások természetesen attól függnek hogy hányan szeretnének részt venni, mert ha például részt vesz 10-15 ember, akkor az első 3 helyezett kap jutalmat, azonban ha részt vesz 3-5 játékos akkor nyílván csak az első helyezettnek jár a jutalom.

Question & Answer

Ennél arról is van szó hogy az egyik admin kérdez valamilyen kérdést(akár a szerverrel, akár az életről, az mindegy) és aki elsőként válaszol azonban megkapja a nyereményét(természetesen nem kell gondolni valami nagyra) vagy pedig feltesz az admin mondjuk 8 kérdést és felírja hogy ki válaszolt a legtöbbet, és ez esetben 1 nyertes van, viszont ő visz mindent.

Rough Laugh Olimpia

Talán ez lenne a legizgalmasabb, élménydúsabb, eseménytelibb event, ami azokból állna hogy DM(SawnOff, M4, Box), Drift és Drag versenyből állna. Lenne egy táblázat, amit meg is csinálnék, kinn lenne minden nevező neve a táblázaton, és meglehetne tekinteni a pontszámokat. Természetesen hatalmas nyereményről beszélhetünk( NE ADMIN SZINTRE GONDOLJATOK ) és úgy hiszem hogy egy ilyen már nem lenne az utolsó, hisz nem hiszem azt hogy sok szerveren van ilyen smile

Rengeteget lehetne még róla beszélni, de ezek csak tervek, kérek egy-két visszajelzést hogy tetszenek-e az ötletek.

Nem győzöm hangsúlyozni, ha esetleg valakinek van egyéb remek ötlete, azt szívesen meghallgatom/meghallgatjuk és esetleg alkalmazzuk is.
 
HaZZarDDátum: Kedd, 2012 Feb 07, 13:48:44 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 324
Kitüntetések: 4
Hírnév: 17
Állapot: Csavarog
Tetszenek az ötletek smile

További szép napot:
HaZZarD
 
vantor2232Dátum: Kedd, 2012 Feb 07, 16:56:39 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Csavarog
nekem tetszenek

Hozzáadva (2012 Feb 07, 16:56:39)
---------------------------------------------
LvKe,

 
SkittlesDátum: Szerda, 2012 Feb 08, 08:51:36 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Csavarog
Jó ötlet, vinne még egy kis színvonalat a szerver életébe, és még tuning talik is lehetnének gyakrabban ;D
 
[CMR]_KrisztianDátum: Szerda, 2012 Feb 08, 10:19:14 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Csavarog
Nekem a Find event és a Rough Laugh Olimpia tetszik a legjobban, feltétlen meg kéne valósítani. wink
 
N1tr1tDátum: Szerda, 2012 Feb 08, 11:10:29 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Csavarog
Szerintem ez jó ötlet.Több player-t fog majd idecsábítani szerintem.
 
CosaNostraDátum: Szerda, 2012 Feb 08, 11:23:24 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 6
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Csavarog
Jó ötlet!!! biggrin
 
AthlonDátum: Szombat, 2012 Feb 11, 15:25:15 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 1
Hírnév: 425
Állapot: Csavarog
Következő ötletek...

FlyDay

vagyis repülőkkel különféle mutatványokat bemutatni, ki lenne választva az adott gép(pl.: rustler) és azzal kéne csinálni a trükköket. A rendezvényhez 2 bíró kell, 1 akár lehet játékos is, de az egyiknek mindenképp adminnak kell lennie

Dance

Mint tudjátok páran, hamarosan elkészül az új spawnhely ami nagyon party-s, disco-s hangulatú lesz, és majd lehetne táncolni jutalomért

Az ötleteket továbbra is várjuk!
 
ShadeZDátum: Hétfő, 2012 Feb 13, 15:10:52 | Üzenet # 9
Alezredes
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 127
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Csavarog
Egy kis adrenalin növelő feladatra gondoltam.

The Escape

2 ember összeáll és az egyik vezet a másik lő.
Van egy cél ahova el kell jutni egy adott járművel vagy ha esetleg az kigyulladna akkor gyalog... biggrin

A feladatot nehezíti a két rendőr akik a rendőrautóval üldözik a célszemélyt ugyan olyan felállásban: Egyik vezet a másik pedig lő.
A menekülők akkor nyerik meg az escape-t ha mind ketten (de úgy is lehet hogy legalább az egyik) épségben eljutnak a kijelölt célhoz.

A fegyverek amit használhatnak mind a rendőr mind a menekülők CSAK Autómata fegyverek használhatnak tehát sawnoff, deagle kilőve ... persze minigunnal se lenne valami hosszú a menet , szóval az is kilőve.

Ez csak egy 5let volt, de lehet rá alapozni és megkutyulni hátha valami értelmes és jó kijön belőle biggrin

Vélemény?


"Nem a zsömle kicsi, hanem a pofátok nagy"
 
AthlonDátum: Hétfő, 2012 Feb 13, 15:29:50 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 1
Hírnév: 425
Állapot: Csavarog
Nem rossz ötlet, bár nem tudom hogy lehetne megoldani a megfigyelését, mivel kocsival hülyeség lenne követni, lspeceznél(gyengébbek kedvéért úgy nézni a playert mintha ő játszana) meg kifagy a szerver, de ettől függetlenül nem tartom rossz ötletnek... Csak ha már event akkor nyílván az olyan a jó, amit a játékosok is látnak, és nem tudom mit/hogy lehetne megcsinálni hogy ők is lássák.. mert most ez kb 4 ember, 2 rendőr, 2 bűnöző féle, tehát ha vagyunk 15-en akkor addig a többi mit csinál? Szóval ezt még ki kell okoskodni, de az ötlet nem rossz.

Küldjétek az ötleteket, mindent szívesen meghallgatunk!
 
HaZZarDDátum: Hétfő, 2012 Feb 13, 15:43:06 | Üzenet # 11
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 324
Kitüntetések: 4
Hírnév: 17
Állapot: Csavarog
Quote (Athlon)
nem tudom hogy lehetne megoldani a megfigyelését, mivel kocsival hülyeség lenne követni, lspeceznél(gyengébbek kedvéért úgy nézni a playert mintha ő játszana) meg kifagy a szerver, de ettől függetlenül nem tartom rossz ötletnek...


>> 4 személyes kocsi van csak játékban, ahova beül 1 vagy több admin

Quote (Athlon)
Csak ha már event akkor nyílván az olyan a jó, amit a játékosok is látnak, és nem tudom mit/hogy lehetne megcsinálni hogy ők is lássák.. mert most ez kb 4 ember, 2 rendőr, 2 bűnöző féle, tehát ha vagyunk 15-en akkor addig a többi mit csinál? Szóval ezt még ki kell okoskodni, de az ötlet nem rossz.


>> Lehet többen is csinálni.. több rendőr, és/vagy több bűnöző vagy mi/ki akit üldöznek xD
>> Azt is vedd számításba, hogy nem lesz mindenkinek kedve hozzá..


További szép napot:
HaZZarD
 
AthlonDátum: Hétfő, 2012 Feb 13, 15:53:20 | Üzenet # 12
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 1
Hírnév: 425
Állapot: Csavarog
Quote
>> 4 személyes kocsi van csak játékban, ahova beül 1 vagy több admin


Az milyen már ha benn ül az admin? ha meg nem godcarozik, akkor akár őt is véletlen megölik, aztán várhatják meg, vagy észre sem veszik és úgy mennek tovább..

Quote
>> Lehet többen is csinálni.. több rendőr, és/vagy több bűnöző vagy mi/ki akit üldöznek xD
>> Azt is vedd számításba, hogy nem lesz mindenkinek kedve hozzá..


Persze majd egymás után libasorban mennek a kocsik, nem? xD háát nem tudom...
Nem hiszem el hogy 4/6 embernél nem akarnának többen menni rajta, holylyányom néha erőltesd meg a fantáziád, még ha nehezedre is esik, mondjuk 15 online van, abból 3 nem akar játszani, mert nincs kedve, akkor is ott van 12 játékos...
 
ShadeZDátum: Hétfő, 2012 Feb 13, 16:12:31 | Üzenet # 13
Alezredes
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 127
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Csavarog
Athlon : (bocsi quotet nem akarom használni low vagyok :S) Csak ha már event akkor nyílván az olyan a jó, amit a játékosok is látnak, és nem tudom mit/hogy lehetne megcsinálni hogy ők is lássák

Megoldás:
-A kijelölt szakasznál pl a házak tetején állva figyelik az eseményeket.
-Esetleg egy ember akit az adminok jelöltek ki beszáll egy maverickbe ami 4 ajtajával sok helyet szolgáltat ami ügye a vezetőn kívül 3 embert tud reptetni ebből a maverickekből 1-3 is lehet és az üldözés fölött repkedve követhetnék végig az eseményeket.

Adminok tényleg beülhetnek hátra és figyelhetnék tisztán zajlanak e a dolgok.

Ha pedig többen csináljuk 2 autó 4 rendőr vs 2 autó 4 menekülő talán még izgalmasabb is lenne.


"Nem a zsömle kicsi, hanem a pofátok nagy"

Az üzenetet módosította: ShadeZ - Hétfő, 2012 Feb 13, 16:19:55
 
AthlonDátum: Hétfő, 2012 Feb 13, 16:20:15 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 1
Hírnév: 425
Állapot: Csavarog
Mondtam, felőlem kipróbálhatjuk, aztán kiderül :P
 
HaZZarDDátum: Vasárnap, 2012 Feb 19, 12:29:15 | Üzenet # 15
Generalisszimusz
Csoport: FőAdminisztrátor
Üzenetek: 324
Kitüntetések: 4
Hírnév: 17
Állapot: Csavarog
Lehetne bug keresés.
Megadunk egy bizonyos épületet vagy utcát vagy bármilyen helyiséget és meg kell rajta/benne találni a bugot.


További szép napot:
HaZZarD
 
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: